У працівників Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, лісівників філії «Вінницьке лісове господарство» і педагогів цього навчального закладу – давня дружба. А лісівничий еколого-просвітницький центр вже давно завоював серця відвідувачів – як дорослих, так і найменших. Його двері завжди відкриті для допитливих юних природолюбів, їхніх батьків, бабусь, дідусів.
Цього разу гостями лісівників стали восьмикласники на чолі з класним керівником, учителем географії Аллою Анатоліївною Себестіянською.
Поширення екологічних знань та підвищення рівня екосвідомості школярів є важливою складовою спільної лісівничої і педагогічної роботи, що формує відповідний світогляд у наших юних українців. Адже сучасна екологічна освіта - шлях до збереження планети. Привітно зустрів бажаних гостей провідний спеціаліст відділу лісового господарства управління Станіслав Вовк.
На уроці природи підлітки дізналися чимало нового про життя лісу та працю людей, які створюють ліси. Розмірковували на важливі теми: екосвідомість громадянина, навіщо нам потрібні ліси, як їх створювати, доглядати, охороняти, хто доглядає і охороняє ліси... Дізналися нову інформацію про мешканців подільських лісів.
А головне: діти вийшли з центру не лише з новими фото, а із новими знаннями про роль лісу у житті людини та роль лісівника у житті лісу.
Класний керівник Алла Анатоліївна зауважила:
"Така зустріч стала надзвичайно корисною, цікавою, пізнавальною для всіх нас. Діти впевнено відповідали, уважно слухали. Море позитивних емоцій і справжній енергетично-інформаційний шквал. Активно цікавились, запитували, слухали про зубрів, диких кабанів, дикого кота, крижнів, бобрів..."
Такі уроки – дуже важливі для емоційного та розумового розвитку дитини, встановлення психологічної рівноваги в умовах війни.
А лісівники впевнені, що добре зерно, впавши у благодатний ґрунт чистої дитячої душі, проросте хорошими спогадами, міцними знаннями і майбутніми звершеннями в ім’я України.