• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Склад


Додаток до наказу Держлісагентства

Від 05. 03.2021 № 162

СКЛАД

Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України

 

№ з/п

П І ПБ представника інституту громадянського суспільства

Назва інституту громадянського суспільства

1

Бацура Олександр Степанович

Громадська спілка «Асоціації деревообробників Хмельниччини»

2

Василевський Олег Григорович

Вінницька обласна організація Українського товариства охорони природи

3

Василишин Роман Дмитрович

ВГО "Асоціація дослідників та любителів природи "Дерева - наші друзі"

4

Вовк Андрій Ігорович

Господарська асоціація «Кластер біоекономіки»

5

Гетьманчук Анатолій Іванович

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону "Буг"

6

Грузінська Ірина Василівна

ГО «Офіс ефективного регулювання»

7

Дербаль Юрій Юрійович

ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА»

8

Калініченко Ігор Олександрович

Федерація мисливського біатлону України

9

Карпук Анатолій Іванович

Адвокатське об’єднання «Адвокатське та ріелторське об'єднання України»

10

Когут Микола Васильович

ГО "Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини"

11

Кравець Павло Васильович

Непідприємницьке товариство "Товариство лісової сертифікації в Україні"

12

Кривов'язий Степан Йосипович

Центральний комітет Профспілки працівників лісового господарства України

13

Кузьменко Євген Олександрович

Європейська Бізнес Асоціація

14

Курдюк Олександр Михайлович

ГО "Мисливці. Риболови. Біозахисники"

15

Лаврик Євген Вікторович

ГО "Лісівник-АТОвець"

16

Лакида Петро Іванович

Лісівнича академія наук України

17

Лицур Ігор Миколайович

ГО "Цифрова агенція Е-екологія"

18

Максименко Валентина Василівна

Редакція "Лісового та мисливського журналу"

19

Марчук Юрій Миколайович

Товариство лісівників України

20

Масюк Василь Володимирович

Редакція газети "Деревообробник"

21

Матейко Петро Богданович

ГО "Права і Порядку"

22

Медведєв Юрій Серафимович

Асоціація «Меблідеревпром»

23

Мельник Богдан Богданович

Громадська спілка "Івано-Франківське обласне об’єднання лісозаготівлельних та лісопереробних підприємств"

24

Мельник Олександр Миколайович

Екологічна асоціація «Західне Полісся – заболочений край»

25

Мунтянов Олександр Сергійович

Громадська спілка "Асоціація деревообробників Закарпаття"

26

Новицький Василь Петрович

Громадська спілка "Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь"

27

Оборська Алла Едуардівна

Асоціація "Національна система лісової добровільної сертифікації"

28

Подкоритов Валерій Іванович

Асоціація лісозаготівлеьних та деревообробних підприємств Чернігівської області "Чернігівлісдеревпром"

29

Попович Андрій Іванович

ГО «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Міжгірщини»

30

Скорий Микола Андрійович

Всеукраїнська рада УТМР

31

Сторчоус Олег Віталійович

Черкаське міське товариство по захисту навколишнього середовища "Екологія"

32

Сютікова Ольга В'ячеславівна

Громадська спілка "Професійна асоціація екологів України"

33

Філь Олександр Григорович

ГО "Екоальянс"

34

Цибко Олексій Олександрович

ГО "Національне екологічне бюро"

35

Шепелев Юрій Борисович

«Українська асоціація деревообробного обладнання»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux